Pazartesi , 21 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa

63. Şanlıurfa

Karaköprü Kırsalında Yoğun Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Karaköprü ilçesine bağlı yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, çalışma kapsamında 50 mahallede toplam 170 kilometrelik yeni asfalt serimi gerçekleştirecek. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Karaköprü İlçesinde başlattığı 1. ve 2. kat sathi asfalt serimini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı plan ve program çerçevesinde Karaköprü İlçesindeki kırsal 50 mahallede toplam 170 kilometrelik ... Devamını Oku »

Ay Yapı Kooperatiflerinin yolu sıcak asfaltla buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçelerde yeni yerleşim alanlarına açılan bölgelerde yol yapım, genişletme ve iyileştirme çalışmalarının yanı sıra asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Karaköprü İlçesinde yeni yerleşim alanında yer alan Ay Yapı Kooperatiflerinin yolunu sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ekipleri ayrıca Haliliye ilçesinde Ulubağ Mahallesi 16302. Sokakta da asfaltlama çalışması yaptı. Yeni yerleşim yeri olduğu için yolları önceden çamur toz ve toprak ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir’den Siverek Kırsalında Asfalt Çalışması

Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük 7’nci ili olan Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi, 3 bin kırsal yerleşim bölgesine hizmet ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal bölgelerde altyapı ihtiyacını karşılamak için planlı çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarıyla ulaşım sorununu çözüme kavuşturuyor. Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinin yanı sıra ilçelere ve kırsal bölgelere yönelik hizmetlerini sürdürüyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri ... Devamını Oku »

Şanlıurfa’ya Modern Taksi Durakları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, taksi hizmetinin yüksek standartlarda verilebilmesi ve taksici esnafına en elverişli çalışma koşullarının sağlanması amacıyla taksi duraklarını yenilemeye devam ediyor. İl genelinde 25 taksi durağının yapımı tamamlanırken, projesi tamamlanan 7 taksi durağının daha inşaatına önümüzdeki günlerde başlanılacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, taksi duraklarını estetik, fonksiyonel ve konforlu hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezi ile ilçelerde ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir’le Suruç’un Kaderi Değişiyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Suruç’ta gerek ilçe merkezinde gerekse kırsal bölgelerde ekip ve personeli ile kavurucu sıcaklıklara rağmen özverili çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkını sevindiren çalışmalarla Suruç, her geçen gün bir adım daha gelişiyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Suruç’ta ‘Prestij Cadde Uygulaması’ kapsamında altyapısını sil baştan yenilediği Mürşitpınar Caddesini ve çevresindeki ara sokakları sıcak asfaltla buluşturdu. TEDAŞ ve yüklenici firmadan kaynaklanan sorunlardan dolayı ... Devamını Oku »

Eyyübiye Kırsalında Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye ilçesine bağlı yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, çalışma kapsamında toplamda 187 kilometrelik yeni asfalt serimi gerçekleştirecek. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye İlçesinde başlattığı 1. ve 2.i kat sathi asfalt serimini sürdürüyor. Asfalt çalışmasına katılan ekip, sıcak havaya rağmen vatandaşların mağdur olmaması için özverili bir ... Devamını Oku »