Salı , 27 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa

63. Şanlıurfa

Şanlıurfa Büyükşehir’in Bayram Öncesi Asfalt Mesaisi

Şanlıurfa Büyükşehir’in Bayram Öncesi Asfalt Mesaisi :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçeler başta olmak üzere diğer ilçelerde de asfalt revize çalışmalarını sürdürüyor. Suruç’ta Aligör Caddesi, Eyyübiye’de Eyüp Peygamber Caddesi, Süleymanşah Caddesi ile Mermerciler ve Briketçiler Sitesi’nde asfaltlama çalışması yürüten Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi yolları güçlendirmeye devam ediyor. Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye’nin yanı sıra diğer ilçelerde de asfaltı deforme olan cadde ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar

Şanlıurfa Kırsalına Uzun Ömürlü Yollar :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, artan hava sıcaklarına rağmen kırsal bölgelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Ramazan dolayısıyla sahurdan öğlen saatlerine kadar mesai yapan ekipler, sezonu en iyi şekilde değerlendirmek istiyor. Asfalt hedefinde 3 milyon metrekareyi geride bırakan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bir yandan yeni yol ve bulvar yapımlarını sürdürürken diğer yandan mevcut yollarda revizyon uygulamasına devam ... Devamını Oku »

Şanlıurfa’da Zabıta ekipleri, halk otobüslerinde klima denetimi gerçekleştirdi

Şanlıurfa’da Zabıta ekipleri, halk otobüslerinde klima denetimi gerçekleştirdi :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Trafik Zabıta ekipleri, şehir içi ulaşımı sağlayan halk otobüslerinde klima denetimi gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta ekipleri, şehir içersinde toplu taşımacılık yapan halk otobüslerine yönelik klima denetimin yanı sıra havalı korna, çalışma karneleri, sürücülerin kılık kıyafet ile araçların camlarındaki filmler konusunda denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Hava ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı

Şanlıurfa Büyükşehir, Asfaltta 3 Milyon Hedefini De Geride Bıraktı :Şanlıurfa’da sezonu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Büyükşehir Belediyesi, asfalt atağını sürdürüyor. Kırsalda beton yol uygulamasına geçen Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt uygulamasında ise 3 milyon metrekareyi aştı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 13 ayrı ilçede başlattığı sıcak asfalt atağını sürdürüyor. Bir yandan yeni açılan ve genişletilen yollarda sıcak asfalt serimini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ... Devamını Oku »

Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak

Seyrantepe Yeni Bulvarlarla Nefes Alacak :Şanlıurfa’nın 13 ayrı ilçesinde yol ağını her geçen gün genişleten Büyükşehir Belediyesi kentin trafiğine rahat nefes aldıracak yeni bulvarları ve caddeleri birer birer açarak halkın hizmetine sunuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü İlçesine bağlı Seyrantepe(MAŞUK) Mahallesinde yaşayan nüfusu göz önünde bulundurarak bölge trafiğine rahat nefes aldıracak yeni bulvarlar açmaya devam ediyor. Şanlıurfa-Diyarbakır Karayolu ve Balıkayağı Bulvarı ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti

Şanlıurfa Büyükşehir’den Akçakale’de Sıcak Asfalt Hizmeti :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale’de yapımını tamamladığı kent parkı, spor kompleksi ve diğer tesis yollarını açılış öncesinde sıcak asfaltla buluşturdu. KENT PARKI VE SPOR KOMPLEKSİ YOLU ASFALTLANDI Akçakale’de 53 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Akçakale Kent Parkı yollarını asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, ayrıca gençlerin spor yapmalarını sağlamak amacıyla ilçeye kazandırdığı Akçakale Spor Kompleksi yolunu da ... Devamını Oku »