Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika

64. Uşak

64. Uşak

Uşak Belediyesinden asfalt rekoru

Uşak Belediyesinden asfalt rekoru :Başkan Nurullah Cahan,”Yollar konusunda kısa sürede yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı oldu. Biz kenti bu konuda model bir şehir haline getirmek adına gerekenleri yapıyoruz” dedi. Sadece 2016 yılı içinde kent genelinde 163 bin ton asfalt döktüklerini söyleyen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Birçok kurumun 5 yılda ulaşamadığı rakamlara yıl bitmeden ulaştık. Bu bizim yollara ne denli önem verdiğimizin ... Devamını Oku »

Huzur Park Köprülü Kavşağı Projesi Tamamlandı

Huzur Park Köprülü Kavşağı Projesi Tamamlandı :Uşak Belediyesi ile Karayolları Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü Huzur Park Köprülü Kavşağı Projesi tamamlandı. Belediye Başkanı Nurullah Cahan, proje alanında yaptığı incelemede Uşak’ın trafiğine kalıcı çözümler sağladıklarını, şehirler arası ve şehir içi trafiğini rahatlatacak uygulamaları hayata geçirdiklerini belirtti. Huzur Park Köprülü Kavşağı’nın kent merkezinden geçen şehirler arası trafiğin rahatlamasında önemli katkı sağlayacağını belirten Cahan, ... Devamını Oku »

Uşak kuzey çevre yolunda sona doğru

Uşak kuzey çevre yolunda sona doğru :Uşak’ta kent trafiğini rahatlatacak olan Kuzey çevre yolunda sona yaklaşıldı. Uşak’taki tüm yollarda köklü değişimlere imza atan Belediye, özellikle kent merkezlerinde yer alan ana caddelerin yeniden düzenlenerek konsept ve modern bir hale getirilmesinin ardından, kent içi çevre yollarının sona erdirilmesi adına çalışmaları sürüyor. Güney çevre yolunda tüm pürüzlerin giderilerek hayata geçirilmesinin ardından kuzey çevre ... Devamını Oku »

Uşak’ın İstiklal Caddesi’nde Örnek Çalışmalar

Uşak’ın İstiklal Caddesi’nde Örnek Çalışmalar :Belediye Başkanı Nurullah Cahan İstiklal Caddesi’nde çevre yolu çalışmalarının sona erdiğini belirterek, “Işıklandırması ve kaldırımları ile ilimize yakışan bir caddeyi daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Uşak Belediyesi kent içi çevre yolları konusunda, kentin gelişimini değiştirerek yaşanabilir bir Uşak’ı ortaya çıkarmak için çevre yolları kapsamında İstiklal Caddesi’ni bitirdi. Güney çevre yolunun Uşak Devlet Hastanesi, Adliye Hizmet ... Devamını Oku »

Uşak’ta Bir Günde 1 Km Asfalt Yol Yapılıyor

Uşak’ta Bir Günde 1 Km Asfalt Yol Yapılıyor :Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan asfalt sezonu gelmeden başladıkları yol çalışmalarında 22 gün gibi kısa bir sürede 22 kilometre asfalt yol yaptıklarını dile getirdi. Uşak’ta kaliteli ve modern yolları hedefleyen Belediye 2016 yılına da hızlı başladı. Asfalt döneminin başlamasından önce yol çalışmalarına start veren Belediye 22 gün gibi kısa süre içinde 22 ... Devamını Oku »

Uşakta Battı Çıktı Projesi’nde İhale Şubatta Yapılacak

Uşakta Battı Çıktı Projesi’nde İhale Şubatta Yapılacak : Belediye Başkanı Nurullah Cahan Otogar mevkisinde yapılması planlanan battı çıktı projesinde ihalenin Şubat ayında gerçekleşeceğini belirtirken, “Bölgedeki trafik sorunu artık tarih olacak” ifadesini kullandı. Uşak Belediyesi trafiğin daha rahat işlemesi ve kentin modernizasyonunu sağlamak adına önemli projelerine devam ediyor. Bu kapsamda İzmir- Ankara karayolu da dikkat edilen mevkilerin başında yer alıyor. Huzurpark ... Devamını Oku »