Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika

67. Zonguldak

67. Zonguldak

Ormanlıda Çöken Yol Güvenli Hale Getiriliyor

Ormanlıda Çöken Yol Güvenli Hale Getiriliyor :Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediyesi Başkanı Bayram Başol Sinitli Mahallesi mevkisinde geçmiş yıllarda heyelan yaşanan yolda tahkimat ve istinat duvarı yapıldığını söyledi. Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, belde girişinde ki Sinitli Mahallesi mevkisinde geçmiş yıllarda çöken yolda gerekli çalışmalar yapılarak güvenli hale getirildiğini söyledi. Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Başkan Başol “Sinitli Mahallesi ... Devamını Oku »

Alaplıda Asfalt Yama Robotu Kullanılacak

Alaplıda Asfalt Yama Robotu Kullanılacak :Alaplı İl Genel Meclisi’nin AK Parti’li üyesi Ayhan Akman, köy yollarında kullanılmak üzere asfalt yama robotu kullanımına geçileceğini bildirdi. Akman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe özel idaresi çalışmalarında “En az maliyetle en çok hizmeti nasıl yaparız. Devletin kaynaklarını nasıl verimli kullanabiliriz” düşüncesiyle hareket ettiklerini belirtti. Çalışmalarında yeniliklere ve tasarrufa önem verdiklerini dile getiren Akman, şunları ... Devamını Oku »

Sinyalizasyon Sisteminin Çalışmaması Kazaları Artırdı

Sinyalizasyon Sisteminin Çalışmaması Kazaları Artırdı :Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki Şehit Ömer Halisdemir Caddesi üzerindeki kavşakta sinyalizasyon sistemlerinin çalışmaması nedeniyle trafik kazaları yaşanmaya başlandı. Kdz. Ereğli ilçesi Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı üzerindeki açık Çarşı Kavşağı’nda sinyalizasyon sistemlerinin çalışmaması nedeniyle yaralamalı ve maddi hasarların kazaların artmasına neden oldu. Geçtiğimiz hafta bir kişinin yaralanması ile sonuçlanan kazanın ardından bu gün aynı yerde bir kaza ... Devamını Oku »

Alaplı Belediyesi Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Alaplı Belediyesi Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor :Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Alaplı Belediyesi sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında, Hükümet Konağı karşısı, Emniyet Müdürlüğü binası önü ve Kılburnu mevki bölgesinde asfaltlama 3 ayrı noktada asfalt çalışması yapılıyor. Sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile sokakların kaldırım çalışmalarıyla birlikte, yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Alaplı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ... Devamını Oku »

Alaplıda alt geçit temizlendi

Alaplıda alt geçit temizlendi :Alaplı ilçesinde şehirlerarası otobüs terminalinin yakınında bulunan alt geçit, belediye ve karayolları ekipleri tarafından temizlendi. Karayolları 155. Devrek Şube Trafik Güvenlik Teknik ekibi sorumlusu Serdar Akyüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, karayolları olarak alt geçidin temizliğini yaptıklarını söyledi. Işıklandırmasını belediyenin yapacağını ifade eden Akyüz, “Alaplı-Akçakoca karayolu Karşıyaka Mahallesinde bulunan alt geçit kullanılmadığı için çöplükle dolmuş. Alt geçidi temizleyerek ... Devamını Oku »

Alaplı Belediyesi asfalt çalışmalarına son hız devam ediyor

Alaplı Belediyesi asfalt çalışmalarına son hız devam ediyor :Alaplı Belediyesi, beton kaplama ile bakım ve onarımını yaptığı bozuk yolların ana güzergahlarını sıcak asfalt kaplamak suretiyle onarıyor. Asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, beton kaplamayla onarılan bozuk yolların bir bölümünün de sıcak asfalt kaplamak suretiyle onarımına başladıklarını belirterek, “Bakım ve onarım çalışması yaptığımız yolların altyapılarını da kalıcı ... Devamını Oku »