Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika

69. Bayburt

Bayburtta yol ve ıslah çalışmaları başladı

Bayburtta yol ve ıslah çalışmaları başladı :Baharın gelmesiyle birlikte Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda yol ıslah çalışması başlattı. Bayburt Belediyesi bahara hızlı girdi. Belediye ekipleri, bahar dönemiyle beraber il merkezinde bozulan yollarda asfalt onarım çalışmasını hızlandırdı. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarını fırsat bilen asfalt ekipleri, Şingah Mahallesinde asfalt, yol ve yama çalışması başlattı. Vatandaşların araç ... Devamını Oku »

Bayburt Belediyesinin Asfalt Çalışmaları Başladı

Bayburt Belediyesinin Asfalt Çalışmaları Başladı : Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce bahar dönemine girilmesiyle bozulan yollarda onarım ve geçici asfalt dökümüne başlandı. Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker, yaptığı açıklamada, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarını fırsat bilen belediye ekiplerinin, asfalt ve yol ıslah çalışması başlattığını belirtti. Vatandaşların ulaşımlarını daha rahat yapabilmelerini sağlamak amacıyla şehrin çeşitli bölgelerinde yol ıslah ... Devamını Oku »

Bayburt Belediyesi, Asfalt Çalışmalarına Başladı

Bayburt Belediyesi, Asfalt Çalışmalarına Başladı :Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar dönemine girilmesiyle beraber bozulan yollarda onarım çalışmalarını hızlandırdı. Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar dönemine girilmesiyle beraber bozulan yollarda onarım çalışmalarını hızlandırdı. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarını fırsat bilen belediye ekipleri, asfalt ve yol ıslah çalışması başlattı. Vatandaşların ulaşımlarını daha rahat yapabilmelerini sağlamak amacıyla şehrin çeşitli ... Devamını Oku »

Bayburt’ta 30 köy yolu ulaşıma kapandı

Bayburt’ta 30 köy yolu ulaşıma kapandı :Bayburt’ta sabah saatlerinde başlayan kar ve tipi tesirini sürdürürken, 30 köy yolu ile Kop Dağı’nın erişime kapandığı söylendi .Bölge Trafik Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye yönelik , Bayburt-Erzurum karayolunun 2 bin 409 rakımlı Kop Dağı geçidinin buzlanmadan ötürü kapalı olduğu anlam edildi . Yol açma çalışması yapan karayolları aracının kayarak bölge trafik ekip aracına çarptığı, parasal ... Devamını Oku »

Hafta Sonu Asfalt Mesaisi Veysem Mahallesindeydi

Hafta Sonu Asfalt Mesaisi Veysem Mahallesindeydi :Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta sonu asfalt mesaisini Veysel Mahallesi’ne ayırdı. Alt yapı çalışmaları sonucu yıpranan ve bozulan yollarda asfalt uygulaması yapıldı. Çalışmaları yerinde takip ederek incelemelerde bulunan Başkan Memiş Bayburt’un her noktasındaki eksiklikleri zamanla gidereceklerini belirterek, “Bayburt Belediyesi olarak özlenen ve düşlenen Bayburt’u oluşturmak için mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. Bu tarihi ... Devamını Oku »

Kop Tüneli ‘nde ışığa doğru yolculuk sürüyor

Kop Tüneli ‘nde ışığa doğru yolculuk sürüyor :Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerini birbirine bağlayan 2 bin 409 rakımlı Kop Dağı Geçidi’nde yapımı devam eden tünelin yaklaşık 4 bin metrelik bölümü kazıldı – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tünel Kontrol Mühendisi Targut:  “Girişte ve çıkıştaki toplam 4 tüpteki ilerlememiz 4 kilometreye yakın. Tünelin tamamlanması için 9 kilometrelik kısmımız kaldı” Tarihi İpek ... Devamını Oku »