Perşembe , 27 Nisan 2017
Son Dakika

70. Karaman

70. Karaman

Sanayi Kavşağında Çalışmalar Başladı

Sanayi Kavşağında Çalışmalar Başladı :Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Sanayi Kavşağı (Bisikletli Kavşak) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta çalışmalar başladı. Karaman Belediyesi, Doğukışla ve Zembilli köprülü kavşağından sonra, yeni bir köprülü kavşağı daha Karaman halkının hizmetine sunuyor. İbrahim Öktem ve Atatürk Caddesi’nin kesiştiği noktaya projelendirilen yeni ... Devamını Oku »

Asfalt Çalışmaları Kömürcüler Sitesinde

Asfalt Çalışmaları Kömürcüler Sitesinde : Havaların ısınmasıyla birlikte harekete geçen Karaman Belediyesi Fen İşleri ekipleri, kömürcüler sitesinde asfalt çalışmalarına başladı. Bu yıl 100 bin ton asfalt sermeyi hedefleyen Karaman Belediyesi, asfalt çalışmalarına kömürcüler sitesinde devam ediyor. Kömürcüler sitesindeki bozulan eski asfaltı kazıyan ekipler; yola, belediye tesislerinde üretilen çok daha kaliteli sıcak asfalt seriyor. Karaman Belediyesi’nin asfalt çalışmaları, belirlenen program çerçevesinde ... Devamını Oku »

Karaman Belediyesinin hedefi bu yıl en az 100 bin ton asfalt

Karaman Belediyesinin hedefi bu yıl en az 100 bin ton asfalt :Karaman Belediyesi, mevsim şartlarının üst yapı çalışmalarının yapılmasına elverişli hale gelmesi ile asfalt yol ve kaldırım çalışmaları için hazırlıklarına başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan yaptığı açıklamada; “Bu yıl en az 100 bin ton asfalt sermeyi hedefliyoruz” dedi. Karaman Belediyesi bir yandan şehrin çehresini değiştiren yatırımlar yapmanın yanı sıra bir ... Devamını Oku »

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor :Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Mut Yolu Köprülü Kavşağ’ında çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Mayıs ayında kavşağın tamamen hizmete gireceği öğrenildi. Geçtiğimiz yıllarda Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımına başlanan ve kamulaştırma nedeniyle bir kısmı yarım kalan Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar geçtiğimiz günlerde yeniden başladı. ... Devamını Oku »

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tekrar Başladı

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tekrar Başladı :Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliğinde yapımı gerçekleştirilen Mut Yolu Köprülü kavşağında incelemelerde bulundu. Belediye Meclis Üyesi Beytullah Karakaş ile birlikte, Mut Yolu Köprülü kavşağında kaldığı yerden devam eden çalışmaları izleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Köprülü Kavşağın Mayıs ayı içerisinde hizmete açılacağını söyledi. Kamulaştırma nedeniyle bir bölümü yapılamayan ... Devamını Oku »

Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak

Mut Yolu Köprülü Kavşağı Mayıs’ta Trafiğe Açılacak : Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilerek yapımına başlanan Mut Yolu Köprülü kavşağında çalışmalar kaldığı yerden yeniden başlıyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; “Köprülü Kavşak Mayıs’ta milletimizin hizmetinde olacak dedi. Karaman’ın dört bir yanında ulaşım, toplu konut, yeşil alan düzenlemeleri gibi birçok yatırım ve hizmet kesintisiz devam ediyor. Bu yatırımların en önemlilerinden ... Devamını Oku »