Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika

70. Karaman

70. Karaman

Sanayi Kavşağında Trafik Daha Güvenli Hale Gelecek

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek yapımına başlanan Sanayi Köprülü Kavşağı projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları inceledi. Karaman Belediyesinin şehir içi ulaşımı rahatlatmak adına projelendirerek yapımına başladığı Sanayi Köprülü Kavşağı projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Şehrin en önemli güzergahlarından birisi olan Sanayi Kavşağında yapımına başlanan köprülü kavşağın bu ... Devamını Oku »

Karaman Belediyesi 2017 yılında üst yapı çalışmalarında yüksek performans gösterdi

Karaman Belediyesi 2017 yılında üst yapı çalışmalarında yüksek bir performans gösterdi. Belediye Eylül ayı itibari ile yaklaşık 900 bin metrekare asfalt, 150 bin metrekare kaldırım yaptı. Karaman Belediyesi, bu yıl mevsim şartlarının üst yapı çalışmalarına elverişli hale gelmesi ile birlikte başlatmış olduğu asfalt yol ve kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar son günlerde Sümer ve Larende Mahalleleri’nde yoğunluk kazanmış durumda. ... Devamını Oku »

Sümer Mahallesi’nde yollar baştan aşağı yenileniyor

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt ve kaldırım çalışmalarına Sümer Mahallesi’nde devam ediyor. Şehrin birçok bölgesinde çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, Sümer Mahallesi’ndeki sokaklarda sıcak asfalt ve kaldırım çalışmasına başladı. İlk olarak yeni oturum alanına kavuşan sokaklarda başlayan çalışmalar, hem kaldırım ve parke çalışması ile hem de sıcak asfalt serimi ile birlikte yürütülüyor. Çalışmaları değerlendiren Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul ... Devamını Oku »

Karamanda ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlar devam ediyor

Karaman Belediyesi tarafından başlatılan ve şehir içi ulaşıma kalite ve güven getirenyatırımlar devam ediyor. Yapımına başlanan alt ve üst geçitlerde çalışmalar tümhızıyla sürüyor. Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak, estetik, modern ve güven getirmek adına başlattığı alt ve üst geçit çalışmaları aralıksız devam ediyor. Larende-Sümer Mahalleleri’ne hayat verecek olan Larende Alt Geçidi, Sanayi Köprülü Kavşağı ve Hastane Yaya Alt Geçidi ... Devamını Oku »

Asfaltlama Çalışmaları İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi’nde

Karaman Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarına İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi’nde devam ediyor. Şehrin bir çok yerinde çalışmalarına aralıksız devam eden Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sıcak asfalt çalışmalarına İbrahim Hakkı Mahallesi’nde devam ediyor. Mahallede bulunan sokaklarda yıpranan ve kullanılamaz hale gelen kaldırımların sökülerek yenilenmesinin ardından, ekipler sıcak asfalt serim işlemine başladı. Mevsim şartlarının alt ve üst yapı çalışmalarına ... Devamını Oku »

Karaman’da Larende Alt Geçidinde Çalışmalar Hızlandı

Karaman Belediyesi ve TCDD Genel Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilerek yapımına başlanan Larende Alt Geçidi’nde çalışmalar hızlandı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Sarı ile birlikte çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Karaman Belediyesi ve TCDD işbirliğiyle yapımına başlanan Larende alt geçidinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Alt geçidin yapıldığı alanda çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; ... Devamını Oku »