Pazar , 25 Haziran 2017
Son Dakika

70. Karaman

70. Karaman

Karaman Çevre Yolunun ikinci etabında çalışmalar tam gaz

Karaman Çevre Yolunun ikinci etabında çalışmalar tam gaz :Karaman’ın geleceği adına büyük önem arz eden Çevre Yolunun ikinci etabında başlayan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Karaman’ın geleceği adına hayati öneme sahip olan ve toplamda 21 kilometre uzunluğa sahip çevre yolunun 11 kilometrelik ilk etabında çalışmalar sona yaklaşırken, 10 kilometrelik ikinci etabında çalışmalar başladı ve hızla devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü ile ... Devamını Oku »

Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı :Bir süredir doğalgaz, kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu gibi alt yapı çalışmalarının yürütüldüğü Sümer Mahallesi’ndeki alt yapısı tamamlanan yollarda sıcak asfalt çalışması başladı. Sümer Mahallesi Muhtarı Nurettin Göktekin ile beraber asfaltlama çalışmalarını inceleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada çalışmalarla ilgili şu bilgilere yer verdi: “Sümer Mahallesi’nde bir süredir alt yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. ... Devamını Oku »

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi :Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Osman Gazi Mahallesi’nde yürütülen Asfalt çalışmalarını inceledi. Asfalt ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam eden Karaman Belediyesi, Osman Gazi Mahallesi’nde ki tüm sokaklara sıcak asfalt seriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Vatandaşlarımızın kullanımı için şehrimizin her noktasında etap etap yol, asfalt ve ... Devamını Oku »

Karaman’da köprülü kavşaklarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor

Karaman’da köprülü kavşaklarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor :Karaman Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanarak trafiğe açılan köprülü kavşaklar üzerinde çevre düzenleme çalışması yürütüyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yerinde inceledi. Karaman Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Doğukışla Köprülü Kavşağı ve Zembilli Köprüsü etrafında düzenleme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında köprü altında ve etrafında bulunan refüjler üzerinde parke ve yeşillendirme ... Devamını Oku »

Asfalt Çalışmaları Osmangazi Mahallesi’nde

Asfalt Çalışmaları Osmangazi Mahallesi’nde :Karaman Belediyesi asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Fen İşlerine bağlı ekipler Osmangazi Mahallesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Asfalt çalışmalarına ara vermeden sürdüren Karaman Belediyesi, şehrin en ücra noktasına kadar hizmet ulaştırarak Karaman’ın çehresini değiştirmeye devam ediyor. Osman Gazi Mahallesi’nde geçen hafta başlatılan kaldırım çalışmalarının ardından sokaklar sıcak asfaltla kaplandı. Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, konuyla ilgili ... Devamını Oku »

Karaman devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı

Karaman devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı :Karaman Belediyesi, devlet hastanesi önündeki yaya ve araç trafiğini daha güvenli hale getirmek amacıyla projelendirdiği alt geçit çalışmalarına başladı. Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirmeye devam eden Karaman Belediyesi, devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı. Bu proje ile yaya ve araç trafiğinin yoğunlaştığı devlet hastanesi önündeki karmaşa ve tehlike son ... Devamını Oku »