Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 71. Kırıkkale

71. Kırıkkale

71. Kırıkkale

Bahşılıda köprüler yenileniyor

Bahşılıda köprüler yenileniyor :Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde bulunan köprüler vatandaşların da desteğiyle yenileniyor. Belediye Başkanı İbrahim Uyar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bahçeli Mahallesi’ndeki köprünün yenilenmesi ve Doğanay Mahallesin’e yapılacak yeni köprü için vatandaşların destek verdiğini söyledi. İlçede yaşanan sel felaketlerinden sonra zarar görerek kullanılamaz hale gelen köprülerin yapımı ve tadilat işlerine kısa sürede başlanacağını ifade eden Uyar, “İnşallah yakında bu köprüler, ... Devamını Oku »

Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesi iptal edildi

KGM 4. Bölge Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesi iptal edildi Karayolları (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü’nce 15 Nisan 2014 günü mali zarfları açılan, “Ankara – Kırıkkale Devlet Yolundaki Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların Araştırma Mühendislik Hizmetleri ile Uygulama Projelerinin Hazırlanması” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler ... Devamını Oku »

Hacılarda Trafik Eğitimi

Hacılarda Trafik Eğitimi :Hacılarda trafik eğitimi Kırıkkale’ye bağlı Hacılar beldesinde Çocuk Trafik Eğitimi projesi kapsamında, Karayolları Trafik ve Yol güvenliği Araştırma Derneği ile Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Sube Müdürlüğü’nün katılımıyla Anaokulu, ilk ve ortaokul çağındaki çocuklar için Seher Vüsat Aytemiz okulunda eğitim verildi. Hacılar’da trafik eğitimi Kırıkkale’ye bağlı Hacılar beldesinde Çocuk Trafik Eğitimi projesi kapsamında, Karayolları Trafik ve Yol ... Devamını Oku »

Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesinin teklifleri toplandı

KGM 4. Bölge Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesinin teklifleri toplandı Karayolları (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü’nce 07 Ocak 2014 tarihinde müracaatları toplanan, “Ankara – Kırıkkale Devlet Yolundaki Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların Araştırma Mühendislik Hizmetleri ile Uygulama Projelerinin Hazırlanması” ihalesinin teklifleri 19 Mart 2014 günü ... Devamını Oku »

Trafik Kazası Bir Ailenin Hayatını Kararttı

Kırıkkale’de 2 çocuk babası Ercan Bozkurt’un hayatı geçirdiği trafik kazası ile karardı. Ağır yaralı olarak kurtulduğu kazanın ardından yatağa mahkum kaldığı için büyük bir travma yaşayan Ercan Bozkurt, şimdi de banka kredisi ile aldıkları evin taksitini ödeyemeyince gelen haciz kararı ile bir kez daha yıkıldı. Kaza, yaklaşık 3 ay önce Kırıkkale-Çorum karayolu Kaletepe kavşağında meydana geldi. İlhan Küçük idaresindeki LGP ... Devamını Oku »

Kırıkkalede Zincirleme Trafik Kazası 1 Ölü

Kırıkkale’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Kırıkkale-Ankara karayolu 21. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında, Ankara’dan Kırıkkale istikametine gitmekte olan Dursun Keskinli (50) idaresindeki 71 AL 478 plakalı otomobil ile aynı yönde seyreden Halil İbrahim Soyalp yönetimindeki 06 LZ 686 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada her iki araçta maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası araçlarından inerek ... Devamını Oku »