Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika

72. Batman

72. Batman

Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi

Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi :Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı fen yol şefliğinin çalışmalarını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı. Batman’da yaz sezonunun başlamasıyla birlikte asfalt çalışmalarının da başladığını kaydeden Başkan Vekili AKSOY, değişik mahallelerde yapılan yol yama, onarım çalışmalarının yanı sıra yeni asfaltlanan yolları da yerinde inceledi. Asfaltın kalitesi ve yolların ... Devamını Oku »

Batman’da Hummalı Asfalt Çalışması

Batman’da Hummalı Asfalt Çalışması :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, Ramazan’da da çalışmalarına ara vermeden asfalt serimi ve yama çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Havaların ısınmasıyla birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren Belediye asfalt ekipleri Ramazan ayında çalışmalarını geceye kaydırarak aksatmadan sürdürüyor. Bozulan cadde ve sokakların asfalt zeminini önce freze (Asfalt Sökme Makinesi) ile tıraşlayan ekipler ardından asfalt serimini ... Devamını Oku »

Batman Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Geceye Kaydırdı

Batman Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Geceye Kaydırdı :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yol yapım çalışmaları içerisinde yer alan asfaltlama, kilit taşı döşeme ve kaldırım çalışmaları gece saatlerinde gerçekleştiriliyor. Çalışmalarına aralıksız devam eden ve her koşulda hizmetleri aksatmadan devam ettiren Batman Belediyesi asfalt ve yol yapım ekipleri, Ramazan ayı boyunca cadde ve sokaklardaki yol yapım çalışmalarını akşam saatlerine kaydırdı. İftar saatinde başlayıp ... Devamını Oku »

Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması

Seyitler Mahallesinde Asfalt Çalışması :Batman Belediyesi yolların yapımı konusunda hem asfaltlama hem de kilit taşı döşeme çalışmalarını aynı zaman dilimi içerisinde yürütüyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfaltlama çalışmaları kapsamında kimi bölgelerde hiç asfalt görmemiş yollar asfaltlanırken, kimi bölgelerde ise bozulan asfalt yollar, kalıcılığı gözetilen yöntemlerle bakım ve onarımdan geçiriliyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt ekipleri, Batmanı çevreleyen yollardan biri ... Devamını Oku »

Kavşaklara Güç Ünitesi

Kavşaklara Güç Ünitesi :Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce, şehir içi ulaşımda sinyalizasyon sisteminde yaşanan elektrik kesintilerinin yol açtığı sıkıntıları önlemek için tedbirler alınıyor. Belediye, kent içi araç ve yaya ulaşımını kolaylaştırmak için yolları ve kaldırımları düzenlerken, sinyalizasyon sistemindeki elektrik kesintileri nedeniyle trafik akışında meydana gelen sıkıntıları önlemek için, yoğun ve hareketli kavşaklara güç ünitesi monte etme yoluna gitti. İlimizde yaşanan ... Devamını Oku »

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması :Kent merkezindeki farlı bölgelerde çalışmalar yürüten Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan ve sokak – cadde hüviyeti kazanan yollarda kaldırım çalışmaları yürütüyor. Belde Mahallesinde, Belediyeye bağlı Fen Yol ekipleri tarafından ulaşıma bir süre önce açılan Fırat Caddesinin devamını oluşturan yol (NATO yolu) asfaltlandıktan sonra şimdide yayalar için kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Çift yönlü olarak yapılan ... Devamını Oku »