Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika

78. Karabük

78. Karabük

Karabükte asfalt çalışmaları devam ediyor

Karabükte asfalt çalışmaları devam ediyor :Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen program dâhilinde ildeki yolları ring halinde tarayarak bozuk satıhlarda asfalt yama çalışması yapıyor. Karabük genelinde yapılan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında, asfalt yama ekipleri altyapı çalışmaları veya kullanımdan bozulan güzergâhlarda yol iyileştirme düzenlemelerinde bulunuyor. Asfalt yama çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Karabük Belediyesi olarak bazı mahallelerimizde ... Devamını Oku »

Karabük OSB Asfalt Çalışması Başladı

Karabük OSB Asfalt Çalışması Başladı :Karabük Belediyesi, Karabük’te yeni ve geniş yollar kazandırmaya devam ediyor. Karabük genelinde trafiğin en yoğun olduğu yollardan başlanarak sürdürülen sıcak asfalt kaplama çalışmaları Organize Sanayi Bölgesi yolunda sürüyor. Karabük genelinde çok yoğun bir yapılaşmanın olduğunu belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yol açım, alt yapı ve asfaltlama çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini söyledi. Vergili; “Karabük’ü ... Devamını Oku »

Safranbolu Belediyesinin yol çalışmaları

Safranbolu Belediyesinin yol çalışmaları :Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, asfalt çalışması tamamlanan yollarda refüj ve duba çalışması yürüttüklerini bildirdi. Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, asfalt, yol açma ve genişletme çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Asfalt çalışması tamamlanan yollarda refüj ve duba çalışmalarının devam ettiğini aktaran Aksoy, “2009 yılında devraldığımız hizmet bayrağını her gün biraz daha yukarılara çıkarıyoruz. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışını benimsedik. Amacımız ... Devamını Oku »

Kanyon Köprü inşaatının yüzde 70i bitti

Kanyon Köprü inşaatının yüzde 70i bitti :Karabük Belediyesi tarafından hayata geçirilen 310 Bin metrekarelik alanda başlayan Kanyon Park Projesi’nin ilk ayağı olan Kanyon Köprü inşaatının yüzde 70’i tamamlandı. Kanyon Park projesinin ilk etabı olan 329 Metre toplam açıklıklı, 12 metre tabliye genişlikli öngermeli kiriş ve çelik konstrüksiyon yaya ve araç köprüsünün ilk ayağı olan Kanyon Köprü’nün inşaatı tüm hızıyla devam ... Devamını Oku »

Safranboluda Asfalt Çalışması

Safranboluda Asfalt Çalışması :Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, asfalt çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı dolayısıyla ara verilen asfatlama çalışmalarının yeniden başladığını söyledi. Yazıköy yolunda sıcak asfalt çalışması yaptıklarını ifade eden Aksoy, “Bu yola Ramazan Bayramı’ndan önce başlamıştık. Tatil nedeniyle çalışmamıza ara verdik. Tatilin bitmesinin hemen ardından çalışmalarımıza başladık. Buradaki asfalt çalışmasını kısa sürede tamamlayarak, diğer ... Devamını Oku »

Karabük-Bolu yolunda tedbir alınıyor

Karabük-Bolu yolunda tedbir alınıyor :Emniyet Genel Müdürlüğü, tatil göçüyle birlikte artan kazalara yönelik yaz mevsimi için alınacak trafik tedbirlerini belirledi. Alınan bilgiye göre tedbir alınan yollar arasında Karabük-Bolu yolu da var. Emniyet Genel Müdürlüğü trafikte tedbir amaçlı Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik ile Kültür ve Turizm Bakanlıkları, valilikler ve ilgili federasyonlara yazı gönderdi. Yapılan açıklamaya göre; denetlenen her araç ve sürücüye ... Devamını Oku »