Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika

80. Osmaniye

80. Osmaniye

Osmaniye Belediyesi’nden Kavşak Ve Sinyalizasyon Çalışması

Osmaniye Belediyesi’nden Kavşak Ve Sinyalizasyon Çalışması :Osmaniye Belediyesi kavşak düzenlemesi ve sinyalizasyon çalışması yapıyor. Yusuf Çenet Bulvarı, Ray Sokak ve Yaveriye Toki yolu olarak bilinen Divlimoğlu caddesinin birleştiği noktada kavşak düzenleme çalışmaları başladı. Devlet Demir Yolları hemzemin geçidinin de olduğu kavşakta sürücü, yaya ve Remzi Özer Yatılı Ortaokulunda öğrenim gören öğrenciler için daha güvenli ulaşım sağlayabilmeleri amacıyla kavşak ve sinyalizasyon ... Devamını Oku »

Hiç geçmediği otoyol ve boğaz köprüsünden ceza yedi

Hiç geçmediği otoyol ve boğaz köprüsünden ceza yedi :Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bulunan ve kent dışına hiç çıkarılmadığı öne sürülen motosiklete İzmir ve İstanbul’da Hızlı Geçiş Sistemi’nden (HGS) kaçak geçiş yaptığı gerekçesiyle 761.75 TL ceza kesildi. Kadirli ilçesinde geçimini inşaat ustalığı yaparak sağlayan 66 yaşındaki Ali Galip Çevlik, 15 Mart 2016 tarihinde 80 KR 396 olan motosikletinin plakasını değiştirdi. Bu tarihten ... Devamını Oku »

Alahanlı yolu ve Yusuf Çenet Bulvarı asfaltlandı

Alahanlı yolu ve Yusuf Çenet Bulvarı asfaltlandı :Osmaniye Merkezde bulunan Alahanlı yolu ve Yusuf Çenet Bulvarı asfaltlandı. Osmaniye Belediyesi’nin yol yapım çalışmaları mahallelerde ve ana arter yollarda hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Alahanlı Yolunda başlayan çalışma tamamlanırken, çalışma Kuzey Çevre Yolu olarak bilinen Yusuf Çenet Bulvarı’nda devam ediyor. Belediyesi Asfalt Şantiye ekipleri, Toprakkale yolu olarak bilinen Ruhi Kılıçkıran Bulvarı ile ... Devamını Oku »

Osmaniye Belediyesinin asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Osmaniye Belediyesinin asfaltlama çalışmaları devam ediyor :Osmaniye Belediyesi’nin yol yapım çalışmaları mahalle ve ana arterlerde hızla devam ediyor. Osmaniye Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta Alhanlı Yolu’nda başlatılan çalışma tamamlandı. Kuzey Çevre Yolu olarak bilinen Yusuf Çenet Bulvarı’nda ki çalışmalar ise devam ediyor. Toprakkale yolu olarak bilinen Ruhi Kılıçkıran Bulvarı ile Remzi Özer İlkokulu arasında başlayan asfaltlama çalışmasının ilk etabı tamamlanırken bölünmüş ... Devamını Oku »

Karaçay Rekreasyon Alanındaki Asma Köprü Işıklandırıldı

Karaçay Rekreasyon Alanındaki Asma Köprü Işıklandırıldı : Osmaniye’nin yeni “inci gerdanlığı” kendisini izlemeye gelenlere görsel bir şölen sunuyor. Osmaniye Valiliği tarafından yapımı tamamlanan Karaçay Rekreasyon alanı üzerine Osmaniye Belediyesi tarafından yapılan asma köprü projeye ayrı bir renk katmıştı. 18 Mart 2016 tarihinde açılışı yapılan asma köprünün bu hali şehre de ayrı bir güzellik kattı. Havaların ısınması ile akşam saatlerinde ziyaretçisi ... Devamını Oku »

Karaçay dere yatağı kenarındaki piknik alanı yollarına asfalt dökülüyor

Karaçay dere yatağı kenarındaki piknik alanı yollarına asfalt dökülüyor :Osmaniye Belediyesi vatandaşların daha rahat piknik alanlarına gidip gelmesini sağlamak için Karaçay dere yatağı kenarında bulunan piknik alanlarına giden yolları asfaltlıyor. Çalışmalar kapsamında Karaçay elektrik santraline kadar olan yol tamamen asfaltlanıyor. Osmaniye Belediyesinin başlatmış olduğu asfalt seferberliği kapsamında Osmaniye’nin tüm bölgelerinde yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Vatandaşların daha rahat ulaşım ... Devamını Oku »