Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika

81. Düzce

81. Düzce

Düzce Belediyesi, asfalt serme işlemine hafta sonu da devam etti

Düzce Belediyesi, cadde bulvarlarda devam eden asfalt serme işleminin tamamlanması için hafta sonu da çalışmalarına devam etti. Düzce Belediyesi, cadde, sokak ve bulvarlarda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ve hafta sonu da devam eden asfaltlama çalışmalarını Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da yakından takip etti. Ekipleri ziyaret eden Başkan Dursun Ay, tamamlanan, devam eden ve ... Devamını Oku »

Düzce Belediyesi Karayollarından Alt Geçit Talep Edecek

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce şehir merkezinin ortasından geçen D-100 ve D-655 Karayolları üzerine yaya ve araçlar için alt geçitler yapılması için Karayolları Genel Müdürlüğüne talepte bulunacağını açıkladı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce şehir merkezinin düzenli bir şekilde yapılaşması ve şehir bütünlüğünün sağlanması amacıyla projeler hazırlamaya devam ediyor. Özellikle vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Ay, merkez mahalleler arasında yaya ... Devamını Oku »

Düzce Belediyesi Fen İşleri Tam Zamanlı Çalışıyor

Asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Düzce Belediyesi, Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde çalışmalarına devam ediyor. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarına Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde devam ediyor. Planlı bir şekilde asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren ekipler, altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda vatandaşın beklentisi doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek. Devamını Oku »

Düzce’de kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor

Alt – üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Düzce Belediyesi çalışmalar kapsamında şehir genelinde bütünlüğü bozulmuş yollarda kaldırım yenileme çalışması yapıyor. Düzce Belediyesi, şehre daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için asfalt ve kaldırımlarda başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt çalışması yapılırken diğer yandan da deforme taşlar sökülerek yerine beton kaldırım yapılıyor. Düzce ... Devamını Oku »

Rasim Betir Paşa Bulvarında Kaldırım Çalışması

Düzce Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarının yanı sıra yollarda ve eksik bulunan yerlerde kaldırım çalışmalarına da devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından, sezon sonuna kadar devam eden asfaltlama programı uygulanırken bir yandan da kaldırım çalışmalarına da hız verdi. Son olarak Rasim Betir Paşa bulvarında kaldırım çalışmaları başlatıldı. Devamını Oku »

Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi

Güz döneminin başlamasıyla birlikte Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi. Düzce belediyesi tarafından Konuralp’de asfalt ekiplerinin sayısı artırıldı. Güz döneminin başlamasıyla birlikte Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi. Düzce belediyesi tarafından Konuralp’de asfalt ekiplerinin sayısı artırıldı. Düzce merkez mahalleler ile birlikte Konuralp’de de asfaltlama çalışmalarına hız verildi. Bunun için hem merkezde hem de Konuralp’de asfalt seren ekiplerin sayısı artırıldı. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin ... Devamını Oku »