Pazar , 25 Haziran 2017
Son Dakika

81. Düzce

81. Düzce

Bursa Nilüfer’de AYDOFF Zirvede

Bursa Nilüfer’de AYDOFF Zirvede :Kısa adı BASK olan Bursa Alternatif Sporlar Kulübü tarafından Nilüfer Belediyesi katkılarıyla düzenlenen Türkiye Trial Şampiyonası ikinci yarışı 20-21 Mayıs tarihlerinde Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleştirildi. Bursalı sporseverlerin yoğun ilgisi altında geçen organizasyon her 2 gün de heyecan bir an olsun eksik olmadı…. 4 sporcu ve 2 araçtan oluşan takımların mücadelesini yarışı takip eden izleyiciler nefeslerini tutarak ... Devamını Oku »

SAF-HOLLAND, Türkiye’de üretim için yatırım yapıyor

SAF-HOLLAND, Türkiye’de üretim için yatırım yapıyor :Ticari araçlar sektöründe dorse, çekici ve otobüs uygulamalarının lider tedarikçilerinden SAF-HOLLAND, Türkiye’deki ilk üretim tesisini hizmete açtı. Almanya merkezli şirket, 5 milyon Euro’luk yatırım ile Türkiye’deki pazar payını arttırmak üzere Düzce’de üretime başladı. Yıllık ortalama 1 milyar 42 milyon Euro’luk satış hacmi ve 3 bin 200’ün üzerinde istihdam kapasitesiyle, dorse, çekici ve otobüsler için ... Devamını Oku »

Tem Bağlantı Yolu İnşaatı Hızlandı

Tem Bağlantı Yolu İnşaatı Hızlandı :Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali açılışında gündeme gelen OSB ve Terminal Otoban Bağlantı Yolu’nda çalışmalar hızlandırıldı. Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali açılışında gündeme gelen OSB ve Terminal Otoban Bağlantı Yolu’nda çalışmalar hızlandırıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Şehirlerarası Otobüs Terminali açılışında yaptığı açıklamada Düzce’nin merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile TEM Otoyol bağlantısını sağlayacak ... Devamını Oku »

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali Resmen Hizmete Girdi

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali Resmen Hizmete Girdi :Düzce’nin 20 yıldır özlemle beklediği Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali bugün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Bakan Özlü, henüz adaylık dönemindeyken kendisine iletilen terminalin de aralarında bulunduğu 5 sorununun sorun olmaktan çıktığını anlatırken, son 1 yılda şehre sağladığı katkıyı da gözler önüne sermiş oldu. RESMEN HİZMETE GİRDİ! ... Devamını Oku »

Akçakocada Köprüler Yenilendi

Akçakoca’da Köprüler Yenilendi :Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından ilçe merkezinde yer alan yaya ve araç köprüleri yenilendi. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Çivi Deresi üzerinde bulunan köprüleri yenileme çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Yıkılan ve yenilenen araç köprüsünün ardından bir de vatandaşların rahatlıkla kullanabilecekleri yaya köprüsünün yapıldığını aktaran Yemenici, “Yıpranmış ve özelliğini kaybetmiş olan köprüler klasik yapısından çıkarılarak Akçakoca’nın dokusuna uygun yepyeni ... Devamını Oku »

Düzce Otoyolu bağlantısı bir yıl içinde tamamlanacak

Düzce Otoyolu bağlantısı bir yıl içinde tamamlanacak :Düzce Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımı devam eden Merkez-TEM Otoyolu bağlantısı çalışmaları yaklaşık bir yıl içinde tamamlanacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce protokolü üyelerinin Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığı inceleme gezisi kapsamında Düzce Merkez-TEM Otoyol bağlantısı çalışmalarını da ... Devamını Oku »