Çarşamba , 23 Ağustos 2017
Son Dakika

81. Düzce

81. Düzce

Otoyol bağlantı yolunda hedef 2018 olarak belirlendi

4’üncü Bölge Müdürlüğü otoban bağlantı yolunun hızla tamamlanması için yüklenici firmanın ikmal ihalesini de 2018 yılında yapacak Düzce’nin ve Düzce Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan Düzce Merkez-TEM bağlantı yolunun hızla tamamlanabilmesi için yüklenici firmanın ikmal ihalesi 2018 yılında yapılacak. Bu arada bölgede imar planları ile alan içindeki kamulaştırma çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Düzce Belediyesi Otoban projesi için ... Devamını Oku »

Mezarlık Yolu Açılıyor

Selahattin Olcar Köprüsü ile şehir mezarlığı arasındaki bağlantıyı sağlayacak yolda çalışmalara başladı. Düzce Belediyesi alternatif ulaşım güzergahları planları kapsamında yol açma çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Selahattin Olcar Köprüsü ile şehir mezarlığı arasındaki bağlantıyı sağlayacak yolda çalışmalara başladı. Düzce Belediyesi şehir merkezinde alternatif ulaşım akslarının planlanması doğrultusunda belirlenen güzergahlarda yol açma çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğünün belli ... Devamını Oku »

Düzce belediyesi caddelere bazalt asfalt seriyor

Düzce belediyesi tarafından İstanbul ve Hastane caddesi ile Atatürk bulvarından sonra diğer mahallelerdeki caddelere de bazalt asfalt serilecek. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz sezonunun sonuna doğru asfaltlama çalışmalarına hız verdi. Şehir merkezindeki mahallelerde asfaltlama bazalt ile devam edecek. Fen İşleri Müdürü Murat Gülmez, Burhaniye, Nusrettin, Şerefiye, Kültür ve Cedidiye mahallelerindeki cadde ve sokakların Bazalt türü asfaltlanacağını belirtti. Hava koşullarına ... Devamını Oku »

Düzce Kuzey Çevre Yolu’nda Kavşak Düzenlemesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Düzce D-100 karayolu ve Düzce Kuzey Çevre Yolu’na revizyon projeleri yapıldığını açıkladı. Bakan Arslan D-100 karayolunda BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) kaplama çalışmalarının 2018’de yapılacağını ifade etti. Bakan bunun dışında Kuzey Çevre Yolu’nda Düzce Üniversitesi bağlantı bölümünde kavşak düzenlemesi ile ilave şerit yapılacağını belirtti. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Düzce ziyareti sırasında ... Devamını Oku »

Off-Roadlı Konuralp Günleri Başlıyor

5-6 Ağustos tarihlerinde kısa adı KAMOK olan Karadeniz Bölgesi Mahalli Off-Road yarışmasının ikinci ayak bölümü Düzce’de olacak. Düzce belediyesi yarışmanın Konuralp’de yapılması nedeniyle, Off-Road ile Konuralp tanıtım etkinliklerini bir arada gerçekleştirecek. Düzce Belediyesi, Düzce Off-Road Birliği ve Konuralp Turizm Marka Derneği işbirliği ile 4-5-6 Ağustos tarihlerinde ‘Konuralp Anma ve Turizm’ etkinlikleri gerçekleştirecek. Buna göre etkinlikler 4 Ağustos’ta yöresel halk oyunları ... Devamını Oku »

Offroad İkinci Ayağı Düzce’de Olacak

Kısa adı KAMOK olan Karadeniz Bölgesi Mahalli Offroad yarışmasının ikinci ayak bölümü Düzce’de olacak. Karadeniz Offroad Turnuvası programı belli oldu. Buna göre Düzce’nin içinde yer aldığı Karadeniz Bölgesi Mahalli Offroad yarışmasının ikinci ayağı 5-6 Ağustos 2017 tarihlerinde Düzce’de olacak. Düzce Offroad kulübü adına açıklama yapan İsmail Aydın bu yılki yarışlara 30 sporcu ve 15 aracın katılmasını beklediklerini belirtti. Devamını Oku »