Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika

81. Düzce

81. Düzce

Rasim Betir Paşa Bulvarında Kaldırım Çalışması

Düzce Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarının yanı sıra yollarda ve eksik bulunan yerlerde kaldırım çalışmalarına da devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından, sezon sonuna kadar devam eden asfaltlama programı uygulanırken bir yandan da kaldırım çalışmalarına da hız verdi. Son olarak Rasim Betir Paşa bulvarında kaldırım çalışmaları başlatıldı. Devamını Oku »

Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi

Güz döneminin başlamasıyla birlikte Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi. Düzce belediyesi tarafından Konuralp’de asfalt ekiplerinin sayısı artırıldı. Güz döneminin başlamasıyla birlikte Konuralp’de asfaltlamaya hız verildi. Düzce belediyesi tarafından Konuralp’de asfalt ekiplerinin sayısı artırıldı. Düzce merkez mahalleler ile birlikte Konuralp’de de asfaltlama çalışmalarına hız verildi. Bunun için hem merkezde hem de Konuralp’de asfalt seren ekiplerin sayısı artırıldı. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin ... Devamını Oku »

Düzce kapalı pazaryeri yolunda asfaltlama yapıldı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhuriyet mahallesinde kaba inşaatı biten ve yakında hizmete açılacak olan kapalı pazaryeri yolundaasfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Cumhuriyet mahallesinde 5 bin 182 metrekare alana yapılan kapalı pazaryerine bağlanan tüm yollarda asfaltlama çalışmalarına başlandı. Başkan Mehmet Keleş söz konusu bölgedeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan, kapalı pazaryerinin ... Devamını Oku »

Düzce Belediyesi asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı

Düzce Belediyesi yaz aylarının sonunda asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı. Çalışmalarda bulvar, sokak ve okul bahçelerine ağırlık veriliyor. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaz aylarının son döneminde asfaltlama ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Şehir merkezi trafiğinde önemli bir aksı oluşturan Rasim Betir Bulvarı üzerinde asfaltlama öncesi trimer ile kazıma çalışmaları yapılıyor. Kazıma çalışmalarının ardından cadde üzerinde asfalt tamamen yenilenecek. Ayrıca ... Devamını Oku »

Baja Rallisi Düzce’nin tanıtımına katkı sağlayacak

Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce İlçe Kaymakamlıkları ve Belediyeleri Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Yakın Karadeniz Baja Rallisi’ Anıtpark meydanında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Erol Olçok, Abdullah Tayyip Olçok etabı ile start aldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, alternatif doğa sporları açısından Baja rallisini önemsediklerini belirterek ‘ Baja rallisi artık Düzce ile anılacak’ dedi. Bu yıl ikincisi yapılan Akçakoca, ... Devamını Oku »

Otoyol bağlantı yolunda hedef 2018 olarak belirlendi

4’üncü Bölge Müdürlüğü otoban bağlantı yolunun hızla tamamlanması için yüklenici firmanın ikmal ihalesini de 2018 yılında yapacak Düzce’nin ve Düzce Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan Düzce Merkez-TEM bağlantı yolunun hızla tamamlanabilmesi için yüklenici firmanın ikmal ihalesi 2018 yılında yapılacak. Bu arada bölgede imar planları ile alan içindeki kamulaştırma çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Düzce Belediyesi Otoban projesi için ... Devamını Oku »