İçindeki maddenin dağılımı nedeniyle Dolayısıyla

Admin

Administrator
Staff member
şeyi istediğin yere niye bilirsin Zaten onlar da öyle çok kontrollü şeyler değiller biraz olarak gidiyorlar onu gözlemleyip ve olabilir bulabilecek ufak tefek işte haritalama ya çıkarıyorlar öyle söyleyeyim artık 10 santimlik iki tane 10 santim çapında diye anlıyorum haberden ve iki tane top söyler olan şeyleri de göstereyim asma haberleri Görüntüle topun giderkenki aralıklarla çekilmiş görüntülü görüşme böyle bir şey izleyerek yiyor aşağı yörünge izleyerek kalıyor parlamaya devam ediyor her Kılavuz olmaya devam edecek çok uzun süre

çalışmıyorum Zaten birkaç kere yüzeyde görüntü alıyor örnek alıyor öyle kalıyor dedim fotoğraf falan Anladım bayağı bir parça toplanıyor sonra kendini daha böyle bir şekilde toplayıp başka bir yere gidiyor gene birkaç kere şey yapacak öyle kalacak ama önemli olan geleceksen App 2020 yılında galiba bu zamanlarda Şimdi tam net zamanı hatırlamıyorum dünyaya dönecek olan örnekler görevin başındaki adam diyor ki 0.1 miligram örnek Dila taksit yapacağını yapabilecek durumda olacağız ama bak çok daha fazla örnekte dönmüş olacak diyor

ama en azından 0.1 gramlık bir örnek size yeterli olacak diyorlar artık dedim onlar herhalde alınabilecek ya bu indirilen şeyler de de şurada yazıyordu yani işte klasik o termometre ne ölçer bir sürü genel şeyler var bildirdikleri şeyler dedi Benim ilgimi çeken burada Aslında ilgimi çeken değil de belki bu uygulamamız gereken sıcaksa buraya da bu giden işte uykuya giden Hayabusa 2'nin ile birlikte gider ya da orada yapımında yardımcı ol Ayşe Alman uzay şeydi yerler var bir de zannediyorum şey var Fransa'nın Cennet var bunlarda bir şeyler

yapmıyor mu Onlarınki de bir atar çıkmış Burada şunu söylemeye çalışıyorum Yani bizim demesem uğrayacaksınız var ileride Tabii ki yani ya da Hindistan görevini hatırlarız uzay görevini ay görevini dolayı yani buradaki hatalar Bunların hepsi ihtimaller %50 50'ye başarı şansları yani ayın işte öyle Bunlarda da çok daha düşük bunu fark etmek lazım yani aracı Trabzon'dan ortak projelerde esa bazen başaramıyor euphyllia mıydı bir başka bu örneklerde de ilginç çok fazla bozulmamış olur yüzeyleri senin olduğunu söyle de hemen altındaki