Bir şey deniyoruz Bir dakika bir şey deniyoruz

Admin

Administrator
Staff member
gibi oldu çünkü canlı olmasının artıları var Çok ufak eksileri de olsa artıları daha büyük baskı bizim için yeni bir sezon gibi bir şey oldu İnşallah güzel gider Şimdilik izleyicilerimize Memnu ilgilenecek birinde kanalında bunu twitch'te yapıyoruz ama Normal yani normal Teknosa'ya Ben ben canlı izleyeceğim Ben offline izleyeceğim Ve işte Podcast dinliyorum diyenler için Aslı bir şey değişmiyor değil mi ya O kısım sabit söyleyelim Iki haftadır Perşembe programını Çarşamba oyun programlama iki haftada bir Perşembe müzikoloji yayınımız var O da

zaten şu an bizlerle Soykan Soner arada ben yayın açabildiğin Zaman Zaman buldukça yayın açtı O zaman Twitch koruyor yapıyorum o günkü aktüel konuları psikoloji çerçevesinden değerlendiriyorum bazen ağırdır üniversite psikoloji dersi konuları varsa ona her şeyin psikolojisinde anlatıyorum o böyle bizi gibi 1. 2. sezonu var Onlar daha böyle dertli karşi bitkilerle videolar Burak Çankaya ile kurduk zaten bu gelecek filmde Platformu onun Mühendislik videoları var Kendi iş hayatından deneyimlerini anlatıyor bazen yenilenebilir enerji anlatıyor

elektronik mühendisi zaten o da Bunlar Ve tabii ki en büyük Yani en çok ilgi gören de konu kaçtı Celal Şengör Ayhan Sicimoğlu Tevfik Uyar Cem Say sayabileceğimiz bir sürü insan geldi gemide de gelecek onlarla da hani konukları canlı alıp o anda biz biraz kritik zor sorular sormayı seviyoruz nuk biraz oturalım istiyoruz o şarjda yayınlarımız da oluyor Bir de İngilizce kanalımız var uluslararası takip etmek isteyenler de onu aşağıda İncil'e bakabilirler böyle bu şekilde Benim başka bir yerde konusu vardı Oradan bile Yayınları devam ettirebiliyor

Dolayısıyla uzaktan yayın yapabilir canlı yayında bakalım bir şey olmayacak Sürekli bahsediyoruz Japonların gider artık her yönüyle incelediler indirme linkleri alet kalmadı iki kere galiba yanlış hatırlamıyorsam örnek aldılar onları dünyaya getirecek de önümüzdeki yıllarda en son gene geçtiğimiz hafta içerisinde Son bir tane daha illerinde Gezgin vermeyecekler olur bir dediğiniz araçlardan vardır tekerlekte bir araştırma indirmesini yapacaklar 23 ve sonucunda artık bir şeyleri gönderdiler diyorlar ki göktaşı yağmuru garip bir şey olduğu için