hikaye'nin yeni bir dönemi var 2016 ile birlikte

Admin

Administrator
Staff member
Nokia için yepyeni bir sayfa başlamış oluyor Şirket kurulur kurulmaz ilk yapılan iş Nokia Nokia telefonların kullanım hakları lisanslarını 10 yıl boyunca kiralaması oldu yani 2016 dan bu yana piyasada gördüğünüze bundan sonra göreceğiz telefonlar Nokia marka telefonlar Nokia kendisi tarafından değil markası tarafından tasarlanıyor üretildiği ve pazarlaması yapı olarak piyasaya sunuluyor Bir de küçük ortağı var biz bu şirketin nereden biliyoruz arkasındaki büyük şirketler mi diyoruz Kim o şirket Tayvan Merkezi Wall Hack resimleri

herkesin yüzünü isimle Fox Fox'un akıllı telefon dünyasında çok kilit bir isim Çünkü Apple'ın iPhone üretimindeki en büyük 3 Şubat'ta Fox'un fabrikalarından çıkıyor iPhone'lar Dolayısıyla iştiraki olan ve işbirliği son derece manidar Çünkü toparlamış olduğum Nokia telefonları üretimini pimobile sahip oldu fabrikalarda gerçekleştiriyor bakın küfür mobil hem orta ve yatırımcı üretim faktörleri hangi fabrikaları not satılırken üretim fabrikaları da Mikrofona bas atılmıştı Microsoft daha sonra pazardan çıkmaya karar verdiğinde sahip olduğu

fabrikaları seyirmobil almıştı Yani bugün sahip bir firma bağlı olan Fabrikalar Aslında yıllardır Yok ya telefonları üreten fabrikalar Bu açıdan da durumu oldukça ilginç görünüyor Dolayısıyla Tablo bu şekilde şirketi var Nokia markalı telefonların geçmişe çıkan doluya markalı telefonların yeniden kullanım hakları lisanslanması gibi durumlarda 10 yıllık haklara sahip Önümüzdeki 4 yıl boyunca zam Nokia telefonlar imzası yapıyorsa girecekler çatısı altında markalı telefonlar iki gruba ayrılıyor bunlar skiv akıllı olmayan Nokia modelleri akıllı telefon

güncellemesi kazandırılarak piyasaya sürülüyor bu telefonlara güç veren işletim sistemi tarafında iki önemli iş ortağı var yeni nesil modern akıllı telefonlar Android platformunun kullanıyor ve hmd çatısı altındaki Nokia telefon var Android One programında Google en güçlü iş ortağı olmayı başardı Öyle ki Android çıkış noktası alt seviye cihazlar olsa bile cm'den oluşturduğu Nokia baş ağrısından etkilenen Google Android One telefonlar Nokia her türlü serbestliği verdin uygun telefonlardan Nokia 8 gibi Nokia 9 gibi üst seviyedeki yüksek