malzemeler çok bozuk zaten ona ulaşabilmek için

Admin

Administrator
Staff member
önce 4 katlı ediyor galiba yanlış hatırlamıyorsam üzerinden açılsın içeriden temiz bozulmamış örnekleri alırım Güneş sisteminin ilk evreleri ile ilgili bilgi vereceğiz diyorlar dünyaya getirdikten sonra bayağı ayrıntılı nelerden oluşuyor dünyadaki malzemelerden farklı bir şeyler var mı yok mu nasıl oluştu belki dünyaya suyunu nasıl geldiği ile ilgili bir sürü bilgi verebilir Çünkü o ilk patladı oluruz ağıt açıldı şimdi Belki geri geliyorlar Bununla ilgili önemli bir bilgi Evet bir sonraki haberi geçelim istersen orada bulunan bir üst ay şeye yayıldımı dünyaya

yayıldığını altında bir Çünkü burada dünya üzerinden artık temizledik dediğini şey Bir de barındırıyor çiçek hastalığı opak Evet çalışılan bir yerde aktif olan bir yerde olmadığı söyleniyor daha çok temizlikle alakalı bakım yapılan bir yerde olmuş ve Hani bu virüslerden farklı uzakta olan bir yer kaldı ki burası zaten Dünya Sağlık Örgütü tarafından Sürekli kontrol altında tutma diye Hani Yıldırım telefon denetlemeler den geçen bir yer Sadece çiçek hastalığı yok başka ölümcül virüsler de var galiba üroloji araştırma Dünyada pek çok var zaten

bu tarz şeyleri sürekli gözetim altında kolay kolay bir şey olma ihtimali yok ama sonuçta biyolojik silahlar silahlar müsait şeyler biyolojik yapılan Hatta biz geçtiniz bir şeyler de haklarda konuşmuş gibi TED konuşması öğrenmek istemiştim İnsanlık da kendini yok edecekse Bunlardan biri ile olacak hem çirkinliklere vesaire falan uğraşmak kolay değil bu Kripto para gibi tekniklerle gelin oynaması sonra çok kolaylaştı çok çok daha aşağı seviyelerini Hani eskiden belki büyük araştırmaya tüpleri gerekiyordu şimdi doktora öğrencilerine seviyesine
bilmiyorum

kadar ilgi bekliyor ileride Hastanesi yapılan projeksiyon olarak özel bu gibi virüs algıla bu komple zat bir bir inşa Renault renovasyon içerisinde çok Sadece alanı iyi az kaldı hastaneye kaldırıldı kişi yaralanmış hem ilgimi çekti bakış açın Bir de şu ya da dediğim gibi Dünya Sağlık Örgütü bu dürüstüm yani çiçek hastalığı olacak var ya olabilir üstünün iki yerde bir Amerika'da atlantada CD sinin bu vardır ya bu Event Amerikan geldik buraya Bu hastalık Bir de burada Rusya'nın merkezinde izin veriliyor Çünkü bunların ikisi de en yüksek alınabilecek 4 Seviye sanırım koruma şeyinde yer bütün bunları karşılıyor diye