platformların artık son halini almaya başladığım

Admin

Administrator
Staff member
yavaş yavaş meydana çıkmaya başladı dönemi simgeliyor Tüm bu resmi sayısal veriler üzerinden konuşalım 15 yılda elde ettiği 100 deli divane pazar Payı takip edin 6 yılda %5 in altına düştü ve 2012 senesinde Finlandiyalı grup telefon bölümünü kaybeden markası olan Microsoft kapattı lan diyorum Grup diyorum Çünkü burası yapılan yorumlardan gördüğüm kadarıyla yanlış anlaşılıyor özetlemek istiyorum Çalışıyor çalışıyor olduğu gibi yine şaşırtmadı ve bu iddianın Peşinden gitti Daha sonra ne mi oldu Android tabanlı telefon yapan

markalar yükselirken Nokia katılmak zorunda kaldı ve el değiştirdi Sonrasında da belli açılardan geride bıraktığı symbian platformundan bile daha kötü olan platformuna geçti ve belli bir süre şansını denedi ancak yine başaramadı geriye dönük bakıldığı zaman Nokia'nın dışa kapalı bir ekip tarafından yönetilmesi ve geçmişte edilen başarıların onları geleceğe taşıyacak inancım ne yazık ki hatalar zincirin başında veriyor eski bir not ya çalışanı şirketi Sovyet ağzı Bürokrasi yönetildiğini iddia ederken özellikle symbian takımındaki

Mühendisler geliştirdikleri ya da planladıklarını pek çok yeni özellik teknoloji ve inovasyonun şirket yönetimi tarafından aletleridir söylüyor bakın Nokia'nın zirveden dibe Doğru giden trajik hikayesinde en büyük kasa Ben bilirim modunda takılan EGO patlaması yaşayan yönetim kurulu oldu dışa kapalı olan bu kurul Biz dün biz en iyisini biliriz biz en iyi marka seni telefonla bizden çıkıyor Biz ne verirse kullanıcılar kabul eder niyeti ile yola devam etmek istedikleri için yenilikleri göremedikleri için not Ya sadece 6 yılda küçücük bir pazar payından

mikroskobu satılan bir marka haline döndü tek hata Tabii ki bu değildi arka tarafta bazı başka hatalarda tekrarlandı Örneğin bir işletim sistemi olarak bakıldığı zaman gelecek vaat ediyordu bunda hemfikirim ama uygulama marketi sıkıntısı vardı bir ara 100 seviyesinde kullanıcı deneyiminin Arzu edildiği noktaya en hızlı noktadaki seven çerçevesinde tek gelemedim ya yanlış oldu sahip olduğu Arge gücü sahip olduğu finansal güç pazar Payı operatörlerde işbirliği çerçevesinde nokianın yapması gereken Android platformuna geçen ilk