Samsun kendi uygulama marketlerine sahip öte

Admin

Administrator
Staff member
taraftan akıllı saatlerinde Google'ın geliştirmiş olduğu an duşa gireyim Platformu yerine kendi işletim sisteminin akıllı televizyonların da da yine Google'ın gelişmiş olduğu Android Platformu yerine Yine kendini geliştirmiş olduğu çizilen tabanlı işletim sistemi tercih ediyor bunların bir kısmında Samsun sonuna kadar haklı bugün Android 11 Android TV nin etkili ve başarılı platformları olduğunu söylemek hiçte kolay değil Apple haricinde en çok satan akıllı saatler genelde üretici firmanın geliştirmiş olduğu kendisine has özel yazılım Platformu

kullanıyor İşte bu yüzden Samsung Google niçin önemlidir partiler ama aynı Samsun Diğer taraftan Google'a bağlı kalmadığını gösteren onların hoşuna gitmezse ürün ve servisler geliştirip rekabeti evlendirmeye çalıştıran Dolayısıyla kişinin üreticilerini zorlanacağı bir siyasi atmosfer Google kolayca anlaşamadım Samsun'da muhtaç kalmak istemeyecektir İşte bu yüzden milyar dolar üzerinden değerlemesi yapılan şirketi ve Nokia telefonlara yatırımcı ve ortak oldu Android Van'da iki firma Çok yakın bir işbirliği yapmıştı adet organik bir

bağlantı durumu söz konusu olduğuna göre yazılım deneyiminde yeni nesil Nokia telefonların kademeli gelişi göstermesini bekleyebiliriz stemiyor daha fazla para kazanmak istiyor işte gerekçelerinden biri bu potansiyeli olan bir şirkete yatırım yapmak ama aynı zamanda Amerikan ambargosu sebebiyle ABD merkezli teknolojilerin Çin üreticiler tarafından daha geniş ölçekte kullanılmasına bir kısıtlama ya da engellenir gelirse kumaş sonunda kendisini yeni müşteriler bulunması gereklidir eldeki en büyük bankası Samsun oluyor ama

Samsung'a bakıldığı zaman şirket zaten belli olan kutu iPhone işlemci kullanıyor ama aynı zamanda kendi geliştirdiği exynos işlemcili da kullanıyor dolayı için yeterli bir talep olmayacaktır İşte bu yüzden su akomun yeni isimleri yeni telefon markalarını ihtiyacı var bugün hala çok güçlü bir marka algısına sahip olan Nokia telefonlar için adeta bir b planına dönüşebilir Saydın mı gerek yok ya markasını yatırım yapmış oldu bu yatırım öncesinin modeline göre bazı cihazlarda medyatik 3S kullanıyordu kademeli olarak değişecektir yani